Co nas wyróżnia?

Mamy kilku konkurentów. Ale konkurencji nie mamy wcale.

Najważniejsza jest dobra współpraca

TRADE NETWORK to firma, którą tworzymy zespołowo, a jako zespół jesteśmy zorientowani na rozwój i umacnianie pozycji na rynku usług importowych. Przede wszystkim gwarantujemy bezpieczeństwo interesom naszych partnerów oraz cenimy wciąż rosnący potencjał naszych klientów.

Kulturowa przewaga

Znamy chińską kulturę biznesową i jest to nasz nieoceniony atut. Dzięki temu, że wiemy jakie są oczekiwania kontrahenta chińskiego, budujemy sympatię opartą nie tylko na profesjonalnej relacji, ale także na zaufaniu. Azjatyccy partnerzy doskonale to rozumieją i dlatego dbają o nasz wspólny interes. To niedoceniana, choć niebagatelna korzyść w kontaktach z chińskim rynkiem.

Zarabiamy wspólnie z naszymi klientami

Dążymy do tego, aby stać się częścią wizji, dla której pracujemy. Razem dbamy o realizację wszystkich jej założeń w obszarze, na którym znamy się najlepiej – imporcie.

Choć pomoc w zwiększaniu zysków klientów to oś naszej pracy, mamy ambicje sięgać dalej. Chcemy brać czynny udział w procesie wzrostu naszych partnerów, min. przez otwieranie drzwi, które pozostają zamknięte dla konkurencji.

Zarabiamy wspólnie z naszymi klientami

Dążymy do tego, aby stać się częścią wizji, dla której pracujemy. Razem dbamy o realizację wszystkich jej założeń w obszarze, na którym znamy się najlepiej – imporcie.

Choć pomoc w zwiększaniu zysków klientów to oś naszej pracy, mamy ambicje sięgać dalej. Chcemy brać czynny udział w procesie wzrostu naszych partnerów, min. przez otwieranie drzwi, które pozostają zamknięte dla konkurencji.

Praca to nie obowiązek - to przywilej

Cenimy każde doświadczenie, którymi dzielą się z nami partnerzy biznesowi, jednocześnie z radością dzieląc te, którymi możemy pochwalić się my sami.

Każda dobra podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku. My zapraszamy państwa do wyruszenia w drogę razem z TRADE NETWORK – przewodnikiem, który troszczy się o stabilność biznesu, dba o partnerskie relacje, a jednocześnie zapewnia najlepszy towar w najlepszej cenie. Razem możemy być dumni z codziennych sukcesów, które tworzą wspólne jutro.

Siła struktur lokalnych

Kiedy dokonujemy transakcji na rynkach zagranicznych, używamy własnych struktur lokalnych. W praktyce oznacza to zakup towarów od Chińczyka przez Chińczyka. Dzięki temu uzyskujemy najlepsze ceny, bez prowizji od BZK – Bogatego Zagranicznego Klienta. Oczywiście za dobrą ceną idzie również dobra jakość. Wszystkie zakupione towary są bezpośrednio przez nas kontrolowane, dzięki czemu sprowadzone produkty z powodzeniem sprzedają się na polskim rynku.

Nie chcesz importować - kupujesz jak w hurtowni

Obsługa jest po naszej stronie. Cały proces – od wyceny, przez realizację zamówienia, kontrolę jakości, transport oraz formalności administracyjne, aż po dostawę do magazynu. Całość nie różni się niczym od zaplanowanych zakupów w lokalnej hurtowni, niczym poza jakością i ceną.

Wspólne interesy

Kiedy koordynujemy działania poza Polską, reprezentujemy interesy naszych partnerów, te zaś są odzwierciedleniem naszych własnych. Sposób naszego działania przypomina wynajęcie na potrzeby przedsiębiorstwa, wyspecjalizowanego Działu Importu, który nie tylko jest obecny na miejscu operacji przez 24 godziny 7 dni w tygodniu, ale także służy wiedzą konsultacyjną z zakresu najświeższych możliwości, najlepszych rozwiązań i najciekawszych ofert.

Wiedza to stabilność

TRADE NETWORK tworzymy na bazie wiedzy pozyskanej z pozycji chińskiego eksportera, nie polskiego importera. Właśnie dzięki doświadczeniu płynącemu z Chin na rynki UE, posiadamy najdokładniejszą wiedzę o tym, co przy imporcie jest najważniejsze. Wiemy na co zwracać szczególną uwagę, jak sprawić by transakcja przebiegła bezproblemowo, szybko i bezpiecznie. Dlatego właśnie gwarantujemy stabilność, która jest podstawą sukcesu.

Przejrzystość = prawdziwe bezpieczeństwo

Zawsze dążymy do szybkiego przekazywania konkretnych informacji na temat oczekiwań, dostępnych opcji, optymalizacji procesów oraz wszelkich nieoczekiwanych sytuacji. Szanujemy potrzebę transparentności i wiemy, jak ważna jest bezpośrednia kontrola stanu złożonych zamówień. Wiemy, że szczerość i dobra komunikacją jest podstawą długofalowej współpracy, a na takiej nam właśnie zależy.

Czas to pieniądz, ale termin to zysk

Jesteśmy zadaniowcami zorientowanymi na cel – pracujemy według ustalonego schematu, ze ścisłym uwzględnieniem kalendarza działań. Przeprowadzamy zaplanowane operacje w terminie. Szybka finalizacja zawsze idzie w nierozerwalnej parze z dokładną realizacją zamówienia. I to dla nas jest profesjonalizm.